Bergère Louis XV-stil

261609

BERGÈRE, Louis XV-stil, 1900-tal, betsad bok, träskuren dekor, stoppad sits samt ryggstöd klädd i rosa textil, lös sittplymå
Skador: Slitage
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Klädsel med slitage

Rum 4

Bergère Louis XV-stil

Budhistorik (30 bud)
1415657
1415669
1415657
3 800
1415664
3 800
1415657
3 600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.