Gertrud Thankus oljemålning

261607

THANKUS, Gertrud (1921-65): "Tidig vårskog, Farsta", signerad och daterad G.Thankus -60, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 4

Gertrud Thankus oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1415644
550
1415514
500
1415642
500
1415514
450
1415482

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.