Bertil Öhlund olja på duk

261599

ÖHLUND, Bertil (född 1923): "Vid stranden", signerad Bertil Öhlund, 1976, olja på duk, 49x60 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Bertil Öhlund olja på duk

Budhistorik (15 bud)
1415737
1415736
1 900
1415735
1 800
1415733
1 700
1415731
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.