Jan Stenwinkel serigrafi

261597

STENVINKEL, Jan (1933-1989):Öppet hav, signerad och numrerad Stenvinkel 17/25, färgserigrafi, 90x120 cm

Rum 8

Jan Stenwinkel serigrafi

Budhistorik (4 bud)

1415620
1415381
1415378
600
1412146

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.