Göran Folcker

261592

FOLCKER, Göran (1920-2000): "Intermedium ockra och svart", signerad Focker 60, även signerad a tergo Göran Folcker Vaxholm, blandteknik/lackfärg på pannå, ca 152x122 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Rum 17

Göran Folcker

Budhistorik (6 bud)
1415495
1 600
1415142
550
1410949
500
1410947
1410258

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.