Esias Thorén Axel Olson grafik

261577

HALMSTADGRUPPEN, 3 grafiska blad, Esaias THORÉN (1901-1981) samt Axel OLSON (1899-1986), signerade och numrerade, litografier, varierande mått

Gulnader

Fack 1

Budhistorik (3 bud)

1414809
1414808
750
1406297
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.