Anton Genberg oljemålning

261574

GENBERG, Anton (1862-1939): Skymning, signerad och daterad A Genberg 1926, olja på duk, ca 55x43 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1413859
4 600
1413754
4 400
1413613
4 200
1413752
1413613
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.