Samling häften rörande hushållning och ekonomi

261573

EKONOMI OCH HUSHÅLLNING MM. (14), 1700- och 1800-tal, däribland ett flertal häften av Grevesmöhlen, Handledning för Skogars indelning, afwerkning och återsådd..., m. fl. Varierande band. 14 vol.

Varierande skick, skador och defekter.

Böcker/Kartor, Historia

Monter 20

Budhistorik (11 bud)
1418750
1 600
1408713
1408216
1 400
1408216
1 300
1407273

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.