Golvlampa

261569

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme av skinnklädd mässing, höjd inklusive lampskärm, ca 154 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador, fläckar

Belysning, Golvlampor

Rum 7

Golvlampa

Budhistorik (14 bud)
1413742
1413311
950
1413253
900
1411505
850
1411193

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.