Rune Hagberg

261568

HAGBERG, Rune (född 1924): Komposition, signerad Rune Hagberg, litografi med applikation på papper, 70x50 cm

Fack 12

Rune Hagberg
Budhistorik (11 bud)
1413837
1 800
1413836
1 700
1413809
1 600
1412537
1412537
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.