Björn Krestesen blandteknik

261563

KRESTESEN, Björn (född 1951): Stilleben, signerad och daterad Björn Krestesen -88, blandteknik på papper, 53x69 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Björn Krestesen blandteknik

Budhistorik (1 bud)

1402853
2014-08-25 10:37:16

2014-09-01 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.