Bernard Buffet litografi

261557

BUFFET, Bernard (Frankrike, 1928-99) efter, Häst i profil, signerad och daterad 51 i plåten, färglitografi, 44x56 cm

Fläckar på passepartout, ej examinerad ur ram, gulnader

Konst, Måleri

Fack 12

Bernard Buffet litografi

Budhistorik (8 bud)
1408448
650
1413817
600
1408448
550
1413814
500
1408448
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.