Henry Heerup litografi

261554

HEERUP, Henry, (Danmark, 1907-1993): "Elskende par i ornamentskog", signerad Heerup, 96/150, färglitografi, 56x70 cm

Gulnader

Fack 9

Henry Heerup litografi
Budhistorik (5 bud)
1413804
500
1413054
450
1403170
1413053
1403170

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.