Carl Luthander oljemålning

261547

LUTHANDER, Carl (1879-1967): Blomsterträd, signerad Luthander, olja på duk, 54x60 cm

Smärre ramskada

Konst, Måleri

Rum 8

Carl Luthander oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1404681
2014-08-26 16:34:05

2014-09-01 kl 19:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.