Hallmöbel

261543

HALLMÖBEL, 1900-talets början, mahogny, höjd 212, 37x85 cm

Skador, maskstungen, slitage, spegel med fläckar

Rum 6

Hallmöbel

Budhistorik (3 bud)

1413210
1412513
1409571

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.