Sture Eckermann oljemålning

261542

ECKERMANN, Sture (1936-2002): Landskap, monogramsignerad SE, 1975, olja på duk, 125x115 cm

Tryckskador

Konst, Måleri

Rum 4

Sture Eckermann oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1411568
1411566
1411530
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.