Skrivbord

261541

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, svartbemålad, sarg med lådor, höjd ca 75, 113x61 cm

Slitage, renoverad och kompletterad, senare bemålning, nyckel saknas

Rum 4

Skrivbord

Budhistorik (24 bud)
1413765
1 700
1413718
1 600
1413576
1413717
1413576
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.