Huss Wallin litografi

261540

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): BP-mack, Stockholm, signerad och daterad M. Huss W -79, hc, färglitografi, 64x50 cm

Fläckar på glas, gulnader

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 6

Huss Wallin litografi
Budhistorik (25 bud)
1406121
3 200
1410182
3 200
1406121
1410156
2 800
1406121
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.