Aina Walstam oljemålning

261539

WALSTAM, Aina (-1999): "Skeppsholmen i vinterskrud", signerad och daterad -78, olja på duk, 60x49 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 5

Aina Walstam oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1413756
1408432

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.