Johnny Acosta serigrafi

261524

ACOSTA, Johnny (samtida): "Angie", signerad Acosta, färgserigrafi, numrerad 164/250, ca 69x48 cm

Rum 17

Johnny Acosta serigrafi

Budhistorik (6 bud)
1414631
750
1415616
700
1414631
650
1414319
600
1414319

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.