Sminkbord 1960-tal

261514

SMINKBORD, 1960-tal, Ateljé Glas & Trä Hovmantorp, vitlackerad, uppvikbar spegel, låda i sargen, höjd 69,5, 75x40 cm

Ytskador

Rum 10

Sminkbord 1960-tal

Budhistorik (10 bud)
1406265
750
1413625
700
1406265
650
1413570
600
1406265
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.