Einar Nerman ur HC Andersens sagor litografier

261509

NERMAN, Einar (1883-1983): (2) ur HC Andersens sagor, signerade Nerman, HC, litografier, ca 22x14 cm

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

1405355
2014-08-27 00:42:20

2014-09-01 kl 18:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.