Peter Dahl litografi

261495

DAHL, Peter (född 1934): Kvinnor, signerad Peter Dahl, E.A., färglitografi, 59x80 cm

Fack 6

Peter Dahl litografi
Budhistorik (9 bud)
1424532
2 400
1416640
1424530
1416640
1 900
1424527
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.