Lauri Laine serigrafi

261493

LAINE, Lauri (Finland f. 1946): Komposition, signerad o daterad 1980-81 72/100, serigrafi, 60x40 cm; ur mappen "6 konkreta"

Fack 9

Lauri Laine serigrafi
Budhistorik (13 bud)
1413589
1 400
1413540
1 300
1413579
1413540
1413405

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.