Byrå rokokostil

261414

BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, fanérad med olika träslag, förgyllda beslag, höjd 82, 91x48 cm

Fanérskador, några fanérdelar medföljer, sprickor, nyckel saknas

Rum 2

Byrå rokokostil

Budhistorik (7 bud)
1459961
4 200
1459960
2 800
1459861
1450524
950
1448493
900

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.