Per Ekström oljemålning

261357

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Fjällandskap, signerad Per Ekström, olja på duk, 92,5x142 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

Per Ekström oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1456725
9 000
1456724
8 800
1456723
8 600
1456722
8 400
1456721
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.