Stolar

261168

STOLAR, 1 par, 1930/40-tal, förkromad stomme, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

Rum 6

Stolar

Budhistorik (1 bud)

1420509
2014-09-05 13:15:00

2014-09-05 kl 13:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.