The Rolling Stones

261125

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Brian Jones", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

The Rolling Stones
Budhistorik (8 bud)
1423035
950
1422729
900
1422729
700
1421775
650
1420258
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.