The Rolling Stones

261123

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Charlie Watts", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

The Rolling Stones
Budhistorik (7 bud)
1422714
600
1422262
550
1420268
500
1422261
500
1420268
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.