The Rolling Stones

261122

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Mick Jagger", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

The Rolling Stones
Budhistorik (13 bud)
1423061
900
1422744
850
1423023
1422744
750
1423017
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.