The Rolling Stones

261121

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Mick Jagger", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

The Rolling Stones
Budhistorik (16 bud)
1423101
1423098
1423095
1423094
950
1423085
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.