The Rolling Stones

261117

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Bill Wyman", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

The Rolling Stones
Budhistorik (1 bud)

1422738
2014-09-06 18:09:33

2014-09-06 kl 20:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.