The Rolling Stones

261116

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Keith Richards och Bill Wyman", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

The Rolling Stones
Budhistorik (11 bud)
1423069
750
1423062
700
1423033
650
1423060
650
1423033
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.