The Rolling Stones

261113

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Rolling Stones med polis", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

The Rolling Stones
Budhistorik (12 bud)
1423068
1422717
1423064
1422717
750
1423058
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.