The Rolling Stones

261110

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Rolling Stones", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

The Rolling Stones
Budhistorik (9 bud)
1423001
950
1422737
900
1422737
850
1423000
1422737
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.