Sex Pistols

261108

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Johnny Rotten", 1980-tal Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo, bildmått 30x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

Sex Pistols
Budhistorik (16 bud)
1422379
1422365
1 900
1421835
1421833
1421832

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.