Patti Smith

261106

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Patti Smith", 1980-tal Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo, bildmått 30x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

Patti Smith
Budhistorik (9 bud)
1422448
3 200
1422269
1421282
2 800
1421280
2 400
1421278

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.