Frank Zappa

261102

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Frank Zappa", Konserthuset Stockholm, pigment print numrerad 5/30, signerad, bildmått 40x40 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

Frank Zappa
Budhistorik (15 bud)
1422412
5 000
1422033
4 800
1421752
4 600
1422025
4 400
1421752
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.