Orientmatta

261024

ORIENTMATTA, Beluch, semiantik, ca 187x106 cm

Slitage, lagning

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
1416381
700
1416378
650
1416379
600
1416378
550
1416374
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.