Diana Ross Prince Ricky Martin mm

260918

SINGLAR/EP, 15 st, LP, 2st, CD, 3 st, CD-KONVULUT, AUTOGRAFER, signerade av Diana Ross, Ute Lemper, Ricky Martin, Wet Wet Wet, Boyzone, Frankie Valli och Eartha Kitt

Slitage

Pop/Rock, Autografer, Pop/Rock, Vinyl

Rum 11

Budhistorik (5 bud)
1421718
550
1422387
500
1421718
450
1422301
1421718

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.