Omega Mariner II armbandsur

260713

OMEGA, herrarmbandsur, 1970-tal, "Seamaster", "Mariner II", quartz, datum, stål / 14 k (glasring), ref: 196.0055, 396.0841, diameter 30 mm

Ej funktionstestad, en bakboett skruv ej tillhörande, slitage

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Omega Mariner II armbandsur

Budhistorik (5 bud)
1438587
1437937
1 300
1436946
1436873
1435924
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.