Elettra Briante De Angelis, oljemålning

260706

BRIANTE DE ANGELIS, Elettra, (född 1906), Hamnmotiv, signerad E. De Angelis, olja på duk, 50x40 cm

Konst

Rum 9

Budhistorik (7 bud)
1428064
600
1428063
550
1428032
500
1428030
450
1428029

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.