Ragnar Perssson olja

260611

PERSSON, Ragnar (1905-1993): signerad R.P, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Ragnar Perssson olja

Budhistorik (15 bud)
1454824
5 600
1454761
5 400
1449159
5 200
1446141
5 000
1446141
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.