Janis Joplin

260595

WRETLJUNG, Håkan (född 1950): Janis Joplin, 1968 Konserthuset Stockholm, signerad a tergo, vintagekopia numrerad 1/3, ca 30x24 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

Janis Joplin

Budhistorik (13 bud)
1421941
3 400
1406833
3 200
1421873
1406833
2 800
1416850
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.