Shanes Poster

260383

AFFISCH, "Shanes", 1960-tal, Artist Press Center AB, 99x69 cm

Skador

Pop/Rock, Affischer

Rum 11

Shanes Poster
Budhistorik (9 bud)
1422294
850
1420740
1422293
750
1420740
500
1422291
450

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.