Ronnie Wood

260366

WOOD, Ronnie (född 1947): "Decades 30's", föreställande: Bix Beiderbecke Lois Armstrong och 'Bunk ' Johnson, färglitografi, 127/250, signerad Ronnie Wood, 71x100 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Grafik

Rum 11

Ronnie Wood

Budhistorik (2 bud)

1420621
1420619

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.