Gucci damarbandsur

260293

GUCCI, damarmbandsur, 1990-tal, qvartzverk, boett och integrerat armband av doublé, tolv stycken utbytbara plastringar i olika färger, tillhörande ask i original, ref: 1100-L, boett nr: 0461923, diameter 26 mm

Ej funktionstestad, smärre slitage

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Gucci damarbandsur

Budhistorik (16 bud)
1446818
1451597
1446818
950
1448793
900
1446818
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.