Miniatyrbyrå senbarockstil

260279

MINIATYRBYRÅ, senbarockstil, 1800-tal, fanérad med valnöt, förgyllda beslag i form av rocailler och växtornamentik, svängd form, inläggningar av friser, höjd 30, 39x22 cm

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckeln finns att avhämtad vid Utlämningen

Diverse

Monter 7

Miniatyrbyrå senbarockstil

Budhistorik (5 bud)
1426877
5 000
1421347
4 200
1420070
1419284
3 600
1416664
1 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.