The Beatles Poster 1970-tal

260241

BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Let it be", Ewes Tryckeri AB Sthlm 70, Sverige, stämpelnumrerad 4005, 69x32 cm

Pop/Rock, Affischer

Rum 11

The Beatles Poster 1970-tal
Budhistorik (6 bud)
1422487
1 300
1422439
1420758
1420234
1420233

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.