The Beatles Poster 1960-tal

260235

BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Yellow Submarine" / "Gul, gul, gul, är vår undervattningsbåt", Bok-Lito AB Borås 1968, Sverige, stämpelnumrerad 5661, 69x32 cm

Tuschnotering "Kontrast 12-14 Dec. 19.30", smärre nålhål

Pop/Rock, Affischer

Rum 11

The Beatles Poster 1960-tal
Budhistorik (14 bud)
1422833
2 400
1422792
1422792
1 600
1422829
1422792
1 400

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.